Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
KATEGORIJA
Tēma
Struktūrvienība
JFSP pirmā tēma
SP vēlēšanas
Akadēmiskā komisija
Birojs
Informācijas komisija
Kopsapulce
Kultūras komisija
Studenti
Valde
 • Izsludināta pieteikšanās pirmajai Profesora Konstantīna Čakstes civiltiesību izspēlei
  16.02.2018

  Tiesību zinātņu studenti no visām Latvijas augstskolām tiek aicināti piedalīties pirmajā Prof. K. Čakstes civiltiesību izspēlē, kas norisināsies Rīgā 2018. gada 6. un 7. aprīlī.

 • Tiks pastrādāts noziegums, vai Tu spēsi pierādīt savu taisnību?
  08.02.2018

  Latvijas Universitātes (LU) Juridiskās fakultātes Studentu pašpārvalde (JFSP) izsludina astoto nacionāla mēroga tiesu izspēli krimināltiesībās Latvijā. Sacensībās, kas veltītas profesora Paula Minca piemiņai, piedalīties aicināti visu Latvijas tiesību zinātnes studiju programmu realizējošo augstskolu studenti.

 • Atskats uz Juridiskās fakultātes Gada balvas pasniegšanas ceremoniju
  31.12.2017

  Latvijas Universitātes (LU) Juridiskās fakultātes Studentu pašpārvalde (JFSP), turpinot jau izsenis iedibināto tradīciju, 2017.gada 12. decembrī jau devīto reizi pasniedza studentu Gada balvas.

 • Ir tik patīkami darīt labu - nesavtīgi un no sirds. JFSP labie darbi decembrī.
  28.12.2017

  Ikdienā ir svarīgi atcerēties, ka mēs varam izdarīt daudz vairāk, nekā mums būtu jādara. Tāpēc, turpinot tradīciju, arī šogad Juridiskās fakultātes Studentu pašpārvalde nesavtīgi iepriecināja citus. Svētku laikā radījām smaidu gan citiem, gan sev arī.

 • Svētku sajūta, pacilātība, patiess prieks un dejās pavadīta neaizmirstama nakts. Tas viss un vēl daudz kas cits Lielākajā LU Ziemassvētku ballē ‘’Mirdzošā nakts’’!
  14.12.2017

  Pagājuši tie laiki, kad sniegs Ziemassvētkos bija garantēts, kad Ziemassvētku sajūta pati nemanāmi piezagās katram no mums… Jāķer ziemeļbriedis aiz ragiem un šī sajūta jārada mums pašiem!

 • Veiksmīga civiltiesību eksāmena atslēga - Sesijas atbalsta pēcpusdiena I kursam!
  13.12.2017

  Vai Tu, pirmkursniek, uztraucies par civiltiesību eksāmenu, pat ja cītīgi mācies? Tad ļauj asoc. prof. Jānim Kārkliņam radīt izpratni par prasījuma metodi un Tevi labāk sagatavot civiltiesiskajiem strīdiem!

 • Leģendārais JFSP Jauno Biedru Seminārs vainagojies panākumiem!
  28.11.2017

  Kādā jaukā sestdienā un vēl jaukākā svētdienā jaunie Juridiskās fakultātes Studentu pašpārvaldes biedri tikās Latvijas Universitātes konferenču un atpūtas kompleksā ‘’Ratnieki’’, lai iepazītos un ievēlētu valdi. Un šis ir viņu stāsts.

 • Aicina balsot par Juridiskās fakultātes Gada balvas nominācijām
  23.11.2017

  Tas brīdis ir klāt. Gaisā virmo intriga un gaiteņos ir dzirdami pieklusināti čuksti. Visi ir kā uz adatām, jo apzinās, ka šis ir tas laiks, kad tiek noteikti Juridiskās fakultātes Gada balvas ieguvēji. Visus neliek mierā viens jautājums – kuri būs tie, kas kļūs par uzvarētājiem kādā no astoņām leģendārajām nominācijām?

 • Ar pārliecību un lielu prieku atzīmē JFSP jauno valdes sasaukumu!
  21.11.2017

  Lietainā, bet skaistā svētdienas pēcpusdienā jaunievēlētās JFSP gudrās galvas sanāca uz pirmo svinīgo kopsapulci. Un, kā jau senais latviešu teiciens vēsta, silts nāk ar sildīšanu, valde – ar vēlēšanu.

 • Ar 165 balsīm ievēlēta 2017./2018.ak.g. Studentu pašpārvalde
  09.11.2017

  Šodien, š.g. 9.novembrī tika ievēlēta Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes (JF) Studentu pašpārvalde (SP). Pavisam kopā šogad savu balsi nodevuši 165 studenti.

 • Vēlēšanu komisija ziņo par iesniegtajiem sarakstiem
  03.11.2017

  Līdz Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes (JF) Studentu pašpārvaldes (SP) Vēlēšanu komisijas noteiktajam laikam - 30.10.2017. plkst. 18:30 - Vēlēšanu komisijai iesniegts 1 (viens) vēlēšanu kandidātu saraksts: „TIE”.

   

  Izlozes kārtībā sarakstam “TIE” piešķirts kārtas numurs 1.

 • Vēlēšanu komisija izsludina ikgadējās Studentu pašpārvaldes vēlēšanas
  24.10.2017

  Latvijas Universitātes (LU) Juridiskās fakultātes (JF) Studentu pašpārvaldes (SP) Vēlēšanu komisija izsludina JFSP vēlēšanas, kas norisināsies ceturtdien, 2017.gada 9.novembrī, no plkst. 8:00- 18:30, Juridiskajā fakultātē - pie ieejas Lielās aulas balkonā.

 • Klāt pirmkursnieku gaidītākais notikums - Jauno juristu dienas
  16.10.2017

  „Pirmkursniek, te raksta Tava Temīda. Tavi soļi vēl nebija dzirdami fakultātes gaiteņos, kad es no turienes pazudu. Esmu tāpat kā zināšanas pirms kārtējā starppārbaudījuma, kuru vietā tagad greznojas tukšums. Tu biji pārliecināts, ka man tur ir jābūt. Bet manis tur vairs nav. Neskumsti – gan jau mūsu ceļi vēl kādreiz satiksies. Varbūt tas pat notiks ātrāk, nekā Tu cerēji...”

   

 • Pirmā kursa studentes dalās atmiņās par Juristu Pirmsaristoteli 2017
  26.09.2017

  Juristu Pirmsaristotelis – svētki, kuros Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes pirmajam kursam bija iespēja iepazīt LU telpas, uzklausīt LU JFSP padomus pirmā studiju gada “izdzīvošanas” un efektīvas mācību vielas apguves padomus. Pirmsaristoteļa emocijas var aprakstīt kā iešanu pretī nezināmajam. Vienlaikus saviļņojošs satraukums un gandarījuma prieks, satiekot savus jaunos kolēģus, kas drīz vien pārtapa mūsu draugos!

 • LU JF Studentu pašpārvalde aicina uz pirmkursnieku vakaru!
  22.09.2017

  Laikā, kad teju mēnesis studenta dzīvē jau pavadīts, un pirmie iespaidi, paziņas gūti, lai turpinātu lauzt nedrošības ledu, LU JF Studentu pašpārvalde turpina pagājušajā gadā iesākto tradīciju - pirmā kursa studentu spēļu vakaru. Ja neesi pirmā kursa students, bet ļoti gribi pievienoties, arī Tu esi gaidīts!

 • Pirmā kursa student - tiekamies Pirmsaristotelī!
  22.08.2017

  Lēciens nezināmajā vienmēr ir biedējošs (lūdzu ņemt vērā, ka ar to ir domāts "izjust jaunas un nepieredzētas sajūtas, sevi pārbaudīt ārpus savas komforta zonas u.tml.", jo raksta autores mērķis nav tikt sauktai pie kriminālatbildības saskaņā ar Krimināllikuma 124.panta pirmo daļu). Jokus pie malas, jo vienu dienu pirms studiju uzsākšanas 1. kursā ikviena studenta prātu prātu pārņem 1001 jautājums, no kuriem lielākā daļa ir – Kas? Ko? Kā? Kad? Kāpēc? Neatliec iepazīšanos ar kursa biedriem un atbilžu meklējumus uz sev interesējošiem jautājumiem – apmeklē Pirmsaristoeli!

 • Pirmkursniek! Neapmaldies universitātē un izvēlies sev mentoru!
  15.08.2017

  Uzsākot studiju gaitas, Tev pavisam noteikti radīsies vairāki jautājumi, kas attiecas uz Tavas fakultātes telpām, pasniedzējiem, sistēmu, kādā tiek strādāts, galvenajiem noteikumiem, LUISu un e-studijām, pašpārvalžu sistēmu, bibliotēkām, tradīcijām un daudz ko vēl. Lai vieglāk rastu atbildes uz šiem jautājumiem, LU Studentu padome aicina Tevi izvēlēties savu mentoru – kādu vecākā kursa studentu, kurš jau reizi šim visam ir gājis cauri un tagad vēlas palīdzēt tieši Tev!

 • Izmanto iespēju kļūt par mentoru Juridiskās fakultātes pirmkursniekam!
  14.06.2017

  Student! Vai atceries cik grūts bija studiju sākums Juridiskajā fakultātē? Cik ļoti maldinoši šķita auditoriju numuri, kāds svešvārds šķita vārds "katedra"? Ja vēl rudens semestrī studēsi Latvijas Universitātē, LU Studentu padome sadarbībā ar Studentu servisu aicina Tevi kļūt par mentoru topošajiem pirmkursniekiem.

 • Notiks informatīvas tikšanās par maģistra un doktora studijām Juridiskajā fakultātē
  09.06.2017

  Studiju turpināšana nākamajā līmenī ir loģisks solis personīgajā izaugsmē un vērtīga investīcija turpmākajā karjerā. Juridiskā fakultāte interesentus aicina apmeklēt tikšanās ar studiju programmu direktoriem un izzināt tiesību maģistra un doktora studijas Latvijas Universitātē. Tikšanos ietvarā interesenti tiks iepazīstināti ar pieteikšanās prasībām un uzņemšanas kārtību, tāpat arī jautājumiem par studiju saturu, organizāciju un studiju finansēšanu.

 • Pirmoreiz vēsturē norisināsies LU Absolventu diena
  12.05.2017

  Pirmoreiz vēsturē ir pienācis laiks tikties visiem Latvijas Universitātes absolventiem! Visu paaudžu un fakultāšu absolventi tiek gaidīti LU Absolventu kluba (AK) organizētajā Absolventu dienā, kas norisināsies š.g. 19. maijā LU Botāniskajā dārzā, Rīgā. Ierašanās no plkst. 17.30, bet oficiālā atklāšana - plkst. 19:00.

   

   

 • Aicina pieteikt komandas Juridiskās fakultātes Sporta spēlēm 2017
  04.05.2017

  Latvijas Universitātes (LU) Juridiskās fakultātes (JF) Studentu pašpārvalde (SP) šogad svin piekto jubileju nu jau par tradīciju kļuvušajām fakultātes Sporta spēlēm un aicina tajās piedalīties ikvienu JF studentu, absolventu un mācībspēku. Šogad Sporta spēles norisināsies no 27. līdz 28. maijam kempingā "Abragciems", Engures novadā, kur studentiem tiks dota iespēja kārtīgi izkustēties kopā ar saviem kursabiedriem un noskaidrot, kurš ir čempiona kausa cienīgs.

 • Piedāvā iespēju piedalīties vasaras skolā mediju tiesībās
  22.04.2017

  Mediju tiesību sadarbības tīkls, kura sastāvā ir Latvijas, Islandes, Tallinas un Tamperes Universitāte, organizē jau otro vasaras skolu mediju tiesībās, kas norisināsies no 2017. gada 11. – 17. jūnijam Sāmsalā, Igaunijā. Nodarbības par aktuāliem mediju tiesību jautājumiem vadīs visu četru augstskolu docētāji, dažādu citu valstu akadēmiķi un nozares praktiķi. Dalība vasaras skolā iespējama bez maksas, tās studentu skaits ir ierobežots.

 • Foto: No Juridiskās fakultātes Studentu pašpārvaldes arhīva
  Prof. P.Minca tiesas procesa izspēlē uzvaru izcīna komanda „Virs zemes nav taisnības, dūrē tik spēks”
  12.04.2017

  Profesora Paula Minca tiesas procesa izspēle krimināltiesībās septiņu norises gadu garumā ir kļuvusi par gaidītu tradīciju studentu, pasniedzēju, kā arī nozares entuziastu vidū. Šī gada 8.aprīlī, visas dienas garumā, norisinājās izspēļu kārtas, uzvarētāji tika noskaidroti Latvijas Republikas Augstākās tiesas telpās.

 • Erudītu vakars aizvadīts, Temīda pametusi fakultāti
  31.03.2017

  Ar negaidītu pavērsienu ir noslēdzies studentu ilgi gaidītais erudīcijas konkurss “Paņem Temīdu, ja vari”, un galvenā balva- kristāliem klātā, zeltītā taisnības dievietes figūriņa pārsteidzošā kārtā ir aizceļojusi ārpus Juridiskās fakultātes.

 • Izsludina Zinātniskās literatūras patapinājuma konkursu
  24.03.2017

  Latvijas Universitātes (LU) Juridiskās fakultātes (JF) Studentu pašpārvalde (SP) izsludina Zinātniskās literatūras patapinājuma konkursa (ZLPK) pavasara kārtu. Studentu pašpārvalde vēlas veicināt ne tikai studējošo zinātniski pētniecisko darbu izstrādi,bet arī papildināt bibliotēkas krājumus ar vērtīgu un aktuālu lasāmvielu ikkatram.

 • Aicina pieteikt komandas ikgadējam Erudīta vakaram
  20.03.2017

  Jau kārtējo reizi Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Studējošo pašpārvalde izaicina topošos juristus parādīt savas zināšanas erudīta vakarā - "Paņem Temīdu, ja vari".

 • Juridiskās fakultātes student! Ziedo asinis un kļūsti par sirsnīgāko labdari!
  15.03.2017

  Iestājoties pavasarim, arī asinis sāk riņķot straujāk, tāpēc Latvijas Universitātes Studentu padome sadarbībā ar Valsts Asinsdonoru centru piedāvā LU studentiem šajā pavasarī piedalīties asins ziedošanas akcijā “Sirsnīgākie labdari”.

  Juridiskās fakultātes Studentu pašpārvalde aicina piedalīties un pierādīt, ka mūsu fakultāte, lai gan bezgala nopietna, ir vissirsnīgākā!

 • Apsūdzētais notiesāts par izvairīšanos no nodokļu nomaksas, studenti aicināti iesniegt apelācijas sūdzības un protestus
  05.03.2017

  Latvijas Universitātes (LU) Juridiskās fakultātes Studentu pašpārvalde (JFSP) izsludina pieteikšanos septītajai nacionāla mēroga tiesu izspēlei krimināltiesībās Latvijā. Profesora Paula Minca piemiņai veltītajās sacensībās piedalīties aicināti visu Latvijas tiesību zinātnes studiju programmu realizējošo augstskolu studenti.

 • Juridiskās fakultātes studenti tiek aicināti piedalīties "Studenta kurpēs"
  20.02.2017

  Student! Piesakies Studenta kurpēm, un parādi vidusskolēnam, kādēļ tieši Tu izvēlējies mācīties Juridiskajā fakultātē! Palīdzi izdarīt pareizo izvēli!

 • Kā uzrakstīt izcilu studiju darbu?
  13.02.2017

  Vai studiju darbs šķiet tāls un nesaprotams? Vai varbūt tas glūn pakausī kā ļauns briesmonis? Lai radītu izpratni un kliedētu šaubas, LU Juridiskās fakultātes studentu pašpārvalde, sadarbībā ar fakultātes mācībspēkiem, sagatavojusi lekciju "Ievads pētniecībā" 1.kursa studentiem. Pasākumā aicināti piedalīties arī vecāko kursu studenti.

 • Sākusies pieteikšanās dienesta viesnīcu īres maksas atlaidei!
  24.01.2017

  Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) sadarbībā ar Latvijas Universitātes Infrastruktūras departamentu (LU ID) īsteno Sociālo programmu, kas radīta ar mērķi atbalstīt Latvijas Universitātes (LU) studentus, kuriem ir nepieciešama sociālā palīdzība, piedāvājot dienesta viesnīcās dzīvojošajiem studentiem iegūt līdz 50% atlaidi gultas vietas īrei. Ja Tu esi LU students, kuram ir apgrūtināti materiālie un sociālie apstākļi, piesakies uz Sociālās programmas atbalsta saņemšanu!

 • JF un RGSL kopīgā juristu balle
  16.01.2017

  Sesija jau iet uz beigām, taču vēl nedaudz ir palicis. Lai būtu spēks pēdējos darbus uzrakstīt un semestri beigt godam, Juridiskās fakultātes studentu pašpārvalde, kopā ar Riga Graduate School of Law Student Association šo piektdien aicina uz pirmo kopīgo abu augstskolu juristu pasākumu!

 • Sesijas atbalsta pēcpusdiena
  14.12.2016

  20.decembrī plkst.8:30, 9.auditorijā JF SP organizē pirmā kursa Sesijas atbalsta pēcpusdienu. Dalība pasākumā palīdzēs sagatavoties Civiltiesību vispārīgā daļas eksāmena praktiskajai daļai - kāzusa risināšanai ar prasījuma metodi. Lai JFSP varētu sagādāt visu pasākuma dalībniekiem nepieciešamo, lūdzam aizpildīt pieteikuma anketu.

 • Ziemassvētkus gaidot iesaisties labdarības pasākumos
  02.12.2016

  Tuvojas Ziemassvētki... Laiks, kad aiz loga lēni krīt sniega pārslas, jumtus rotā lāsteku virtenes un pagalmā smaida sniegavīri, laiks, kad sirdīs lēnām ielīst svētku gaidas. Lūkojoties aukstuma bērnos- leduspuķēs-, mēs saprotam, cik svarīgs mums ir siltums istabā, taču pats dārgākais ir patiess prieks ikkatrā sirdī. Lai vairotu šo dārgumu, tas jāspēj dāvāt tiem, kam tā trūkst.

  Mēs, Juridiskās fakultātes Studentu pašpārvalde, arī šogad, turpinot iesāktās tradīcijas, aicinām Tevi nepalikt vienaldzīgam un piedalīties, sagādājot svētku sajūtu tiem, kam tas visvairāk ir nepieciešams:

 • Ziemassvētku pasākumā aicināts iemirdzēties ikviens
  23.11.2016

  Laikā, kad sniega pārslas aiz loga griežas deju virpuļos, Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes un Juridiskās fakultātes Studentu pašpārvaldes, turpinot iesākto tradīciju, aicina arī šī gada Ziemassvētkus sagaidīt kopā, šī gada 15.decembrī vienojoties dejās un līksmē Ziemassvētku pasākumā, Latvijas Universitātes Lielajā aulā.

 • Ar Jauno biedru semināru atzīmē JFSP jaunā sasaukuma startu
  21.11.2016

  Dzestrā un sniegotā sestdienas rītā, jaunievēlētie Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Studentu pašpārvaldes biedri tikās Latvijas Universitātes konferenču un atpūtas kompleksā „Ratnieki’’, lai neformālā gaisotnē iepazītu viens otru, mācītos sadarboties savā starpā, kā arī lai sanāktu uz pirmo kopsapulci un ievēlētu nākamā sastāva Valdi un pārstāvjus LU lēmējinstitūcijās.

 • LU studentu Biznesa inkubators uzsāk jaunu sezonu
  13.11.2016

  Vairāk nekā 140 jaunieši pagājušonedēļ pulcējās LU studentu Biznesa inkubatora jaunās sezonas atklāšanā. Piektajā sezonā inkubators ir uzņēmis 76 jauno uzņēmēju komandas, kurām palīdzēs no idejas nonākt līdz gatavam produktam, un paralēli testēs speciālu pirms-akselerācijas programmu, lai attīstītu jauno uzņēmumu globālo potenciālu.

 • 90 LU un citu augstskolu studenti šogad saņems LU Fonda mecenātu stipendijas studijām
  13.11.2016

  LU Fonda mecenāti un draugi otrdien pulcējās LU Lielajā aulā, lai sveiktu jaunos – 2016./2017. akad. gada stipendiātus. 90 studenti no Latvijas Universitātes un citām Latvijas augstskolām šogad saņem 19 LU Fonda stipendijas, t.sk. jaunizveidotu Alfreda Raistera stipendiju, ko saņems 12 LU eksakto zinātņu studenti.

 • Vēlēšanu komisija atver biļetenu urnu. Foto: No JFSP arhīva
  Ar 112 balsīm ievēlēta 2016./2017.ak.g. Studentu pašpārvalde
  12.11.2016

  Š.g. 10.novembrī veiksmīgi ievēlēta Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes (JF) Studentu pašpārvalde (SP). Pavisam kopā šogad savu balsi nodevuši 112 studenti.

 • Pašpārvalde dāvina mācību literatūru LU Bibliotēkai
  08.11.2016

  Nozīmīga tradīcija, ko Latvijas Universitātes (LU) Juridiskās fakultātes Studentu pašpārvalde (JFSP) piekopj jau kopš 2009.gada, ir grāmatu dāvinājums. Arī šogad JFSP iegādājusies mācību literatūru studentiem kā dāvinājumu LU bibliotēkai Raiņa bulvārī.

 • Juridiskās fakultātes ēka. Foto: Toms Grīnbergs, LU Mediju un mārkatinga centrs
  Studējošiem piedāvā referēt LU 75.konferencē un izstrādāt publikāciju konferences rakstu krājumam
  03.11.2016

  Reizi gadā Latvijas tiesību zinātnieki pulcējas Latvijas Universitātes (LU) ikgadējā konferencē, lai diskutētu par aktuālām norisēm visās juridiskās zinātnes apakšnozarēs un apmainītos viedokļiem par Latvijas tiesību sistēmai nozīmīgiem jautājumiem. Latvijas Universitātes 75.konferences laikā atzīmēs Latvijas Republikas (LR) Satversmes pieņemšanas 95.gadadienu un tās gaismā arī studējošiem tiek piedāvāta iesaiste pētniecības darbā.

 • Vēlēšanu komisija ziņo par iesniegtajiem sarakstiem
  03.11.2016

  Līdz Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes (JF) Studentu pašpārvaldes (SP) Vēlēšanu komisijas noteiktajam laikam - 30.10.2016. plkst. 18:30 - Vēlēšanu komisijai iesniegts 1 (viens) vēlēšanu kandidātu saraksts: „Pēdējā cerība”. Izlozes kārtībā sarakstam “Pēdējā cerība” piešķirts kārtas numurs 1.

 • LSA aicina piebiedroties gājienā studentus, kā arī augstākās izglītības un zinātnes nozarē strādājošos
  30.10.2016

  26. oktobrī Latvijas Studentu apvienība (LSA) tikās ar Ministru prezidentu Māri Kučinski, sanāksmē piedaloties arī pārstāvjiem no Izglītības un zinātnes ministrijas un Finanšu ministrijas.LSA pašlaik ir panākusi vienošanos ar premjerministru Māri Kučinski un Izglītības un zinātnes ministru Kārli Šadurski, ka valsts finansēto studiju vietu skaits tuvākajos 3 gados netiks samazināts, taču valdības lēmums plānots tikai 1.novembrī – pēc budžeta likumprojektu pakotnes izskatīšanas Saeimā pirmajā lasījumā.

 • Vēlēšanu komisija atver biļetenu urnu. Foto: No JFSP arhīva
  Izsludina ikgadējās Studentu pašpārvaldes vēlēšanas
  25.10.2016

  Latvijas Universitātes (LU) Juridiskās fakultātes (JF) Studentu pašpārvaldes (SP) Vēlēšanu komisija izsludina JFSP vēlēšanas, kas norisināsies ceturtdien, 2016. gada 10.novembrī, no plkst. 10:00- 18:30, Juridiskajā fakultātē - pie ieejas Lielās aulas balkonā.

 • Studenti aicina pieminēt Latvijas brīvības cīnītājus
  25.10.2016

  Kā ik gadu studentu pašpārvalde aicina doties Lāčplēša dienas gājienā, pieminot Latvijas brīvības cīnītājus. Ikviens tiek aicināts piektdien, 11. novembrī plkst. 18.00 tikties LU vestibilā, Raiņa Bulvārī 19, no kurienes kopīgi dosimies gājienā, reizē apskatot un gremdējoties atmiņās par notikumiem un vietām, kas bija svarīgi Latvijas neatkarības atjaunošanā.

 • Izsludina Zinātniskās literatūras patapinājuma konkursu
  12.10.2016

  Latvijas Universitātes (LU) Juridiskās fakultātes (JF) Studentu pašpārvalde (SP) izsludina Zinātniskās literatūras patapinājuma konkursa (ZLPK) rudens kārtu. Studentu pašpārvalde vēlas veicināt ne tikai studējošo zinātniski pētniecisko darbu izstrādi, bet arī papildināt bibliotēkas krājumus ar vērtīgu un aktuālu lasāmvielu ikkatram.

 • LU studentu Biznesa inkubators iegriež jauno sezonu ar “Matchmaking nakti” 14. oktobrī
  11.10.2016

  14. oktobrī plkst. 21:00 LU studentu Biznesa inkubators aicina visus LU studentus, doktorantus, pētniekus un absolventus, kuri kaut reizi dzīvē ir domājuši par savu biznesu, piedalīties īpašajā INFO & MATCHMAKING NAKTĪ.

 • Klāt Jauno Juristu dienas 2016
  10.10.2016

  "Visi cilvēki ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas bez jebkādas diskriminācijas." Tieši tik nepielūdzami skan Satversmes 91.pants. Studentu pašpārvalde lieliski apzinās, ka objektivitāte ir īpašība, ko jaunajos juristos nepieciešams iesēt pēc iespējas ātrāk – vēl pirms tie kļuvuši par pilntiesīgiem studentiem. Tāpēc apvienojot patīkamo un noderīgo, pilnīgi visi 1.kursa studenti (bez diskriminācijas), tiek aicināti apmeklēt iesvētību pasākumu ciklu “Jauno Juristu dienas 2016” un vienlīdzīgā cīņā pierādīt savu piederību kuplajai Juridiskās fakultātes saimei.

 • Parādi, ka tavs pētnieciskais darbs ir sabiedrībai nozīmīgs!
  03.10.2016

  Septembrī zinātniekiem un pētniekiem gulēt nebūs lemts, jo 21.oktobrī Latvijas Universitātes Dabaszinātņu Akadēmiskajā Centrā (LU DAC) norisināsies “Zinātnieku cīņas klubs”! Sacensībās piedalīties aicināti visu zinātņu nozaru (dabas, humanitāro un sociālo zinātņu) talantīgākie un drosmīgākie pētnieki!

 • SIA „Mikrotīkls” turpina atbalstīt LU un ziedo vēl 1 milj. eiro Universitātes dabaszinātņu un medicīnas projektiem
  27.09.2016

  Gandarīts par sadarbību ar Latvijas Universitāti un Latvijas Universitātes Fondu, Latvijas datortīklu aprīkojuma ražotājs SIA „Mikrotīkls” ziedoja 1 000 000 eiro nākamo dabaszinātņu un medicīnas nozares projektu realizēšanai.