Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

JFSP Studiju semestra Noslēguma Galda Spēļu vakars!
Aigars Batars, JFSP Lielākais galda spēļu entuziasts
28.05.2018.

Kad galvā domas tik par atpūtu vien (un baisajiem eksāmeniem), aicinām visus pievienoties mums un studiju pēdējās nedēļas noslēgumā izbaudīt vakaru klasiskā, bet ļoti jautrā, patīkamā un aktīvā veidā!

Būsim godīgi, daudzi no jums neatcerās, kad pēdējo reizi ir spēlējuši kādu galda spēli, bet noteikti atcerās to, cik jautri tas ir!. It īpaši tad, ja ir tik laba kompānija, kāda būs šeit!

Tādēļ JFSP jau šonedēļ aicina jūs visus uz Studiju noslēguma Galda Spēļu Vakaru!

Šo piektdien, 1. jūnijā no 17.00, līdz 22.00 esi Raiņa bulvārī 19, 7. auditorijā (otrajā stāvā tieši pretī kāpnēm).

Pasākuma ietvaros būs pieejamas visas iemīļotākās un aizraujošākās galda spēles, ko laipni sagādājuši mūsu atbalstītāji ''Brain Games''. Sev interesantu spēli atradīs ikviens, lai tā būtu klasiskā, bet saspringtā Jenga, vai aizraujošā un atjautīgā Codenames.

Protams, lai gan spēles ir vakara pamatā, galvenais ir lieliska kompānija. Tāpēc aicini savus draugus, kursabiedrus un pavadi vakaru laimīgi kopā!

Aktīvākas atpūtas cienītāji (kuru noteikti nebūs mazums) aicināti pēc pasākuma pirmās daļas doties kopā uz Vecrīgu, kur vairāk neformālā gaisotnē varēs izdejoties, apspriest savas uzvaras, zaudējumus un dzīvi vispār.

Ierasties vēlams ar nelielu groziņu, lai pats paēdis, citi paēduši un visiem labs prāts!

Sauc savējos un tiekamies!

FACEBOOK EVENT