Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Aicina pieteikt komandas Juridiskās fakultātes Sporta spēlēm 2017
Gita Daukste, Ieva Kristiāna Bleive
04.05.2017

Latvijas Universitātes (LU) Juridiskās fakultātes (JF) Studentu pašpārvalde (SP) šogad svin piekto jubileju nu jau par tradīciju kļuvušajām fakultātes Sporta spēlēm un aicina tajās piedalīties ikvienu JF studentu, absolventu un mācībspēku. Šogad Sporta spēles norisināsies no 27. līdz 28. maijam kempingā "Abragciems", Engures novadā, kur studentiem tiks dota iespēja kārtīgi izkustēties kopā ar saviem kursabiedriem un noskaidrot, kurš ir čempiona kausa cienīgs.

Komandas 6-10 cilvēku sastāvā aicināti veidot visi Juridiskās fakultātes saimei piederīgie un arī to draugi, ievērojot attiecību, ka 2/3 ir jābūt JF studējošiem, absolventiem vai personāla pārstāvjiem. Pasākuma laikā komandas mērosies spēkiem dažādās disciplīnās, tostarp strītbolā, futbolā, volejbolā, tautas bumbā, virves vilkšanā, komandu stafetē, kā arī paredzētas individuālās disciplīnas. Detalizēta informācija pieejama Sporta spēļu nolikumā.

JFSP parūpēsies arī par to, lai labākie sporta spēļu dalībnieki tiktu apbalvoti ar pašpārvaldes sarūpētām balvām un piesaistīto atbalstītāju dāvinājumiem.

Visiem komandu dalībniekiem tiks nodrošināts autobuss nokļūšanai līdz kempingam un pēc Sporta spēļu noslēguma – atpakaļ. Nakšņošana paredzēta kempinga mājiņās, taču asāku izjūtu cienītājiem netiks liegta iespēja nakti pārlaist līdzpaņemtajā teltī. Par vēdera labsajūtu un enerģijas krājumu atjaunošanu gādās siltās maltītes, mieloties varēs arī ar sevis sarūpēto pārtiku.

Sporta spēļu NOLIKUMS un PIETEIKUMA ANKETA

Komentāri (0)
Pievienot komentāru: