1. septembra vakarā, dienu pirms studiju gada sākuma, aizvadot saulaino vasaru un sagaidot lekcijām bagāto rudeni, LU saime un viņu draugi tiksies jauno studentu svētkos “LU Gadsimta Aristotelis”. Tajos ne tikai vēl reizi atpūtīsimies pirms nopietna mācību cikla, bet arī līdzdalīsim piederības sajūtu Latvijas Universitātei un studentu aprindām.

Kā jau katru gadu “Aristotelis” gaitas sāks Doma laukumā no plkst. 19:00, kur tiks svinīgi atklāts jaunais studiju gads. Doma laukumā jaunajiem studentiem būs iespēja pirmo reizi tikties ar  universitātes rektoru, fakultāšu dekāniem, studentu un studenšu korporācijām  un ar pašu Aristoteli, kā arī priecāties par studentu radošo kolektīvu priekšnesumiem un vienoties kopīgās dziesmās.

Pats svētku gājiens sāksies Doma laukumā un, skaļu ovāciju pavadīts, virzīsies cauri Vecrīgai līdz Alma Mater Raiņa bulvārī. Galvenajā LU ēkā studentus līdz pat lekciju rītam priecēs ne tikai Latvijā atzīti un mīlēti mūziķi, bet arī  jaunas uzlecošās zvaigznes. Mūziķus, kas uzstāsies “LU Gadsimta Aristotelī”, jau drīzumā sāksim pamazām atklāt. Būs iespēja iztrakoties divās dažādās skatuvēs, iemūžināt atmiņas fotostūrī, izmēģināt veiksmi dažādās aktivitātēs un lieliski pavadīt laiku, satiekot jaunus draugus, ar kuriem kopā pavadīt nākamos studiju gadus.

Jaunajiem studentiem acis jātur vaļā arī pirms Aristoteļa, jo kurš gan gribētu palaist garām katrā fakultātē rīkotos Pirmsaristoteļus? Juridiskās fakultātes Pirmsaristotelis 2019 notiks dienu iepriekš – 31.08. Aizpildi pieteikuma anketu, lai zinām, ka būsi klāt. Anketu atradīsi šeit: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd5dgKAMGa50qMVzcDvoPgDKWDyRI_wL6AFYwWq9H2zEMSNGw/viewform

Juristu Pirmsaristoteli šogad atbalsta: Etnomuzejs “Cepures pasaule”, Ģertrūdes ielas teātris,  Ādažu čipsi, Bauskas alus, FUGU Sushi.

Ko vēl vari izdarīt, lai justos kā īsts, lielajam mācību maratonam gatavs students? Nopirkt LU plānotāju. Šogad Latvijas Universitāte savā simtgadē izgatavojusi divus plānotājus dažādos dizainos – klasiski zilo ar LU simtgades simbolu un drosmīgi krāsaino radošam domu lidojumam.

Atverot plānotāju, tā kreisajā pusē ir kalendārs ar svinamām vārda dienām un iespēju pierakstīt dienas notikumus un uzdevumus, savukārt labajā pusē ir plaša vieta piezīmēm, radošām izpausmēm, zīmējumiem.

Plānotājs ir lieliski piemērots studentiem, jo tajā atzīmēti būtiskākie notikumi studiju gadā, piemēram, reģistrācijas nedēļa, sesijas laiks, brīvdienas, kā arī gaidāmie Latvijas Universitātes simtgades notikumi.

Tāpat plānotājā var atrast svarīgākos faktus par LU vēsturi, fakultāšu adreses, iespējas līdzdarboties kultūras un mākslas kolektīvos, sporta nodarbībās un LU Studentu padomē. Plānotāja beigās savukārt apkopota informācija, kur vērsties, lai saņemtu palīdzību studiju procesā vai karjeras izvēlē.

LU jaunos plānotājus 2019./2020. studiju gadam iespējams iegādāties LU Informācijas centrā, Raiņa bulvārī 19, kā arī Akadēmiskā centra Dabas mājas bibliotēkā 1. stāvā. Tā cena ir 6,55 eiro.

Dalīties