Lietainā, bet skaistā svētdienas pēcpusdienā jaunievēlētās JFSP gudrās galvas sanāca uz pirmo svinīgo kopsapulci. Un, kā jau senais latviešu teiciens vēsta, silts nāk ar sildīšanu, valde – ar vēlēšanu.

Tā nu visi kopā sanākušie pamatīgi sprieda un iztirzāja katru kandidātu, lai jaunais sasaukums būtu spēcīgākais, kāds vien ir bijis (neņemiet ļaunā, iepriekšējās valdes). Bet tā kā visi vēlējās tikai un vienīgi pašu labāko, līdz galam netika izlemts par dažiem valdes locekļiem. Tā nu gudrie, bet nu jau nogurušie prāti vienojās par nelielu pārtraukumu, kafijas pauzīti, lai atkal satiktos pēc nedaudz vairāk kā nedēļas un izlemtu šo lietu reizi par visām reizēm.

Protams, ka šis pārtraukums tika izmantots lietderīgi un produktīvi – apspriežot iespējamos kandidātus un plānojot sadarbību valdes starpā. Tas nodarbināja mūsu prātus katru dienu un, protams, arī vainagojās ar panākumiem.

Vēsajā 21. novembra vakarā mēs tikāmies atkal norunātajā laikā un vietā precīzi un kuplā skaitā – kā jau JFSP pieklājas. Ar jaunu sparu visi bija gatavi godprātīgi un pārdomāti balsot, lai ievēlētu kompetentu un spējīgu valdi.

Un tā arī notika.

Juridiskās pašpārvaldes 2017./2018. akad. g. Juridiskās fakultātes Studentu pašpārvaldes valdes vēlēšanu rezultāti jūsu acu priekšā:

priekšsēdētāja – Anna Patrīcija Mālere;

priekšsēdētājas biedrs – Kristiāns Ančipānovs;

biroja vadītāja – Megija Logina;

biroja vadītāja vietnieks – Ieva Lauka;

akadēmiskās komisijas vadītājs – Matīss Ziedonis;

kultūras komisijas vadītāja – Anete Suharževska;

sabiedrisko attiecību vadītājs – Aigars Batars.

JF Domē studentus godam pārstāvēs Anna Patrīcija Mālere, Kristiāns Ančipānovs, Matīss Ziedonis, Signe Skutele, Gunvaldis Leitens un Germans Kņazjuks.

LU Studentu padomē aktīvi darbosies Signe Skutele, Germans Kņazjuks un Annija Vilcāne.

 

Te nu esam mēs – jaunais, saliedētais JFSP sastāvs un augsti kompetentā JFSP valde.

Ražīgu darbu un panākumus JFSP visa akadēmiskā gada garumā!

Dalīties